Arked napisał(a):

|
Nie znam ale wiem, że ostała podpisana bo poinformował o tym oficjalnie TS. Skoro wszelkie nazwy i personalia zostały ujawnione to oczywiste jest, że żadna klauzula już nie obowiązuje.
|
Co z tego, że została podpisana jak na obecną chwilę nie ma przelewu z drugiej strony, który był warunkiem i wymogiem sprzedaży klubu?