Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline
#
12580
19.12.2018, 15:12
Spokojnie pan Pietrowski wydaję się, że tylko pomógł jedynie kupić komuś klub. Tak jak kolega zacytował wyżej przelanie 12 baniek będzie świadczyło o tym czy ktoś jest poważy czy nie.
FC CHOLERZYN
wester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wester
Znajdź inne posty napisane przez wester