|
Myślę, że nie stracimy na tym. Najwyżej możemy być drugim Dynamem Zagrzeb. Inwestowanie w akademie, szkolenie na zachodni rynek i sprzedaż zawodników za pare baniek która wpadnie do kieszeni właściciela plus ewentualnie ustawianie wynikow.
W każdym razie wierzę, że zbudujemy zespół na tyle, żeby niszczyć ligę i grać w LM. Wtedy kasa leci do kieszeni właścieila i zarabia. Inaczej nie widze sensu żeby mieli władować 30 baniek i się wycofać.
Jeśli ktoś się przypierniczy do naszego kambodżańskiego bohatera to myślę, że będzie nie do ruszenia. Chłop jest poza zasięgiem Jadczaka itp.
W każdym razie lepsze to niż IV liga.
Polska liga dla kogoś takiego możę być atrakcyjna. Nie trzeba duzo pieniedzy by ją zdominować. Za 6mln euro to się kupuję gościa na ławe w zachodnich klubach. A tutaj wyszkolisz jakiegoś małolata i sprzedaż za tyle. już masz równowartość klubu. Polska liga to dno ;d
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 19.12.2018 o godz. 15:13.
|