Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12562
Stary 19.12.2018, 14:36
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Co do Szweda - to jest podejrzany. Mi sie po prostu wydaje ze udaje on wielkiego biznesmena by troche sie nachapac przy calym przedsiewzieciu. Mozliwe ze tak sie szarogesi gdyz po prostu to on wpadl na pomysl (a raczej na pewno skoro reprezentuje Noble Group) kupna Wisly.

Bardziej ciekawi mnie natomiast Alalaga - za ktora ma sie kryc Vanna Ly i kambodzanski biznes. Tu moga byc pieniadze, tu moze byc City Group, tu moze byc praktycznie wszystko... ale pewnie minie kilka dni zanim sie dowiemy :(

Audyt robil AOn wiec, nie powinnismy sie zbytnio martwic o wiarygodnosc Alalegi.
+ Alalaga ma pakiet większościowy, co jest w kontekście powyższego kluczowe. Czekamy.
Odpowiedz cytując