Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
JanPiekarczyk
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
12559
19.12.2018, 14:21
Czytałem, że ten szwed też mega podejrzany. Powiem tak, gdyby dziś
kursy bukmacherskie
na to, że oni nie wyjdą z tej transakcji były na poziomie 10.00 to bym nie wszedł. Za bardzo to podajrzane.
Ostatnio edytowane przez JanPiekarczyk : 20.12.2018 o godz. 10:56.
JanPiekarczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JanPiekarczyk
Znajdź inne posty napisane przez JanPiekarczyk