Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12558
Stary 19.12.2018, 14:13
pietropiotro napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co gdybać. Ja stawiam na to, że jeśli Pietrowski razem z ludźmi TS-u sprawdzili dobrze tego Pana Ly i to nie jest jakaś inna osoba, jakiś oszust, który podszył się pod prawdziwego gościa z Alelega to raczej na pewno będzie wszystko ok. Uważam, że będziemy mieli powiązania z City Football Group, staniemy się niejako "klubem filialnym". To jest skomplikowana choinka... Alelega może być częścią innej spółki matki, która znowu ma udział W CFG. Nic się nie dowiemy. Trzeba czekać.
nie ma co gdybać
ale ty "stawiasz na to" "że jeśli" "i to nie jest" "który podszył się" "to raczej na pewno" "uważam że będzieny" "staniemy sie" "może być"

No tak, nie ma co gdybać
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując