MB1906 napisał(a):

Naciąganie kredytów - na piekne oczy? (banki sa idiotami)
zatrudnianie przepłaconych piłkarzy - za co jesli nie ma kasy?
sztuczne podbijanie budżetu klubu przez emisje dodatkowych akcji - jakich dodatkowych ?
a w końcu sprzedaż prawa do barw i herbu - na co Ci barwy I herb bez klubu?
|
Wisła miała długi już dwa lata temu i od tego czasu urosły one dwukrotnie.
Jeden z udziałowców powiązany jest z agencja piłkarska.
Przewijał się tez pomysł z wejściem Wisły na giełdę ( o takim rozwiązaniu myśleli Anglicy).
A sprzedaż barw i herbu to już klasyka, Łódzki Klub Sportowy i Widzew przechodziły przez to kilka lat temu, gdy klub bankrutował, kibice oddolnie zakładali swój własny i trzeba było wykupić logo, zeby moc podpiąć sie pod wieloletnia tradycje.