funkykoval napisał(a):

@szprotson
moze
14.12 było 16 dni do konca roku
19.12 jest 11 dni
28.12. brak przelewu kasy (umowa nie wchodzi w życie wobec niespełnienia warunku) będzie 3 dni do końca roku w tym sobota, niedziela i smutny sylwester.....
|
wiem wiem nie chciałem pisać o tej opcji

w miedzyczasie z klubu znikają wszystkie dokumenty ktore przekazano do wglądu dla kooperacji grup szwajcarsko-huzarsko-mongolsko-omańskiej. A klub bez sternika bo Marzena ponoć została zwolniona, a piłkarze dopiero po nowym roku dają kwity o rozwiazanie umowy.
Na szczescie na meczu z Lechem było 30 koła ludzi dzieki czemu udało sie zdefraudować hajs z dnia meczowego oł yeahhh .
A później sie obudziłem a król kambodży kupił mi Murińjo do Wisły.