o ile ja znam francuski to MADAME oznacza panią, a MONSIEUR oznacza mężczyznę. W rejestrze jest MADAME Ly Vanna.
https://www.editus.lu/en/alelega-lux...elange-1723123
Kapitał...13600 euro. Sami się zgłosili. I ludzie wsadzenid o zarządu przez WSH sami odejdą...Tak wiecie..bez problemów...
Ale śmierdzi wszystko. Obym się mylił.
Aha. To jest ALELEGA a nie ALALEGA. Takiego podmiotu nie znalazłem.