Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12526
Stary 19.12.2018, 13:05
Savik napisał(a):Wyświetl post
Nie kumam ...
W czym ta sytuacja jest gorsza od tej niż 14.12 - po informacji, że 4 się wycofuje?


Ja rozumiem, oczekiwania typu, że nas przejmuje, ktoś w typie wałsćiciela PSG...
Ale zachowajmy zdrowy rozsądek i spokój ...

Żeby umowa weszła w życie - muszą spłacić cześć długów - jak spłacą to fajnie przynajmniej piłkareze dostaną kasę, za to co zrobili dotychczas - należy im się;
Jak chcą wziąść kredyty i spieprzyć za dwa miesiące to i tak będziemy w tym samym miejscu, ale przynajmniej spłacimy piłkarzy.
A może nie...
Gorsza nie jest bo być nie może. W klubie są tylko długi, bez spłaty zadłużenia nie będzie nawet licencji i kart zawodniczych.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując