Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12523
Stary 19.12.2018, 12:59
Nie kumam ...
W czym ta sytuacja jest gorsza od tej niż 14.12 - po informacji, że 4 się wycofuje?


Ja rozumiem, oczekiwania typu, że nas przejmuje, ktoś w typie wałsćiciela PSG...
Ale zachowajmy zdrowy rozsądek i spokój ...

Żeby umowa weszła w życie - muszą spłacić cześć długów - jak spłacą to fajnie przynajmniej piłkareze dostaną kasę, za to co zrobili dotychczas - należy im się;
Jak chcą wziąść kredyty i spieprzyć za dwa miesiące to i tak będziemy w tym samym miejscu, ale przynajmniej spłacimy piłkarzy.
A może nie...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując