lazy napisał(a):

Parę uwag:
1) Po co kupować klub który nie ma nic poza długami?
|
Kupić klub dobrze znany, dobrze zarządzany, bez długów i z sukcesami? A kto taki sprzeda? No chyba, że jesteś szejkiem śpiącym na ropie, wtedy the sky is the limit.
Poza tym tutaj łatwiej o sukces sportowy. Kupując jakiś klub z dolnych rejonów ligi włoskiej czy angielskiej, aby osiągnąć duży sukces musisz pokonać największe tuzy światowej piłki. A w Polsce kogo masz do ogrania?
Przykładowo wywalasz 50mln funtów. Kwota, która tu jest kosmiczna i możesz zawojować ligę, nie wystarczy nawet na 1 znakomitego kopacza w takiej Anglii. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Polecam wszystkim to samo.