Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12517
Stary 19.12.2018, 12:22
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Mam złe wrażenie, że ten Polak i ten Szwed za pośrednictwem Wisły chcą wyruchać na kasę tego bogatego gościa z Kambodży. Przecież ten Pietrowski to Mereś 2.0. Nawet jeśli wszystko dobrze się skończy to nie wierzę, że Pietrowski się nie wkręcił na krzywy ryj do pozostałych jakimś oszustwem.
padało pytanie jak można nas wydoić skoro nie mamy kasy, miałem odpowiedzieć , ale mnie uprzedziłeś


na tej samej zasadzie przy Cupiale też niejedna forrtuna wyrosła, mechanizmy opisywalem , kto chciał przeczytać, przeczytał


paradoksalnie dla nas sportowo niebyłby to zły scenariusz, Wanna będzie sypał kasą, przyboczni sobie część przytulą , reszte chcąc nie chcąc będą musieli na Wisełke łożyć , i tak to się będzie kręcić , wpadnie kilka MP , moze cos podzialamy w europie, gorzej jak sie Wanna przeleje , ale wtedy TS pewnie znowu nas wyciągnie za uszy , jak po harcach telefoniki, Paweł pewnie juz będzie po wakacjach...


a tutaj na rozluźnienie:

https://www.youtube.com/watch?v=RvAvM5zgf9Q
Odpowiedz cytując