Jontek napisał(a):

|
Mam złe wrażenie, że ten Polak i ten Szwed za pośrednictwem Wisły chcą wyruchać na kasę tego bogatego gościa z Kambodży. Przecież ten Pietrowski to Mereś 2.0. Nawet jeśli wszystko dobrze się skończy to nie wierzę, że Pietrowski się nie wkręcił na krzywy ryj do pozostałych jakimś oszustwem.
|
padało pytanie jak można nas wydoić skoro nie mamy kasy, miałem odpowiedzieć , ale mnie uprzedziłeś
na tej samej zasadzie przy Cupiale też niejedna forrtuna wyrosła, mechanizmy opisywalem , kto chciał przeczytać, przeczytał
paradoksalnie dla nas sportowo niebyłby to zły scenariusz, Wanna będzie sypał kasą, przyboczni sobie część przytulą , reszte chcąc nie chcąc będą musieli na Wisełke łożyć , i tak to się będzie kręcić , wpadnie kilka MP , moze cos podzialamy w europie, gorzej jak sie Wanna przeleje , ale wtedy TS pewnie znowu nas wyciągnie za uszy , jak po harcach telefoniki, Paweł pewnie juz będzie po wakacjach...
a tutaj na rozluźnienie:
https://www.youtube.com/watch?v=RvAvM5zgf9Q