@armani199
Mnie bardziej rozwalił postmem jakiejś barki na rzece z tekstem "Wisła szykuje się do odpłynięcia innym klubom ekstraklapy za hajsy z Kambodży".
Dla przypomnienia oryginał:
https://paczaizm.pl/legia-warszawa-o...lejony-pociag/
Ale serce by chciało, żeby rzeczywiście wpompowali te miliony...