Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12512
Stary 19.12.2018, 12:07
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Zbieram chętnych do pozwu zbiorowego przeciwko zbymakowi - oddawaj hajs za te szampany, do których nas namawiałeś!
Na.......isz się w Sylwestra za sukces w IV lidze.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując