Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12507
Stary 19.12.2018, 12:01
Jeżeli przyjdą przelewy, to na chwilę możemy odetchnąć z ulgą. Pytanie co będzie dalej?

Zdaję sobie sprawę, że TS był w beznadziejnej sytuacji jak chodzi o negocjacje. Mam tylko nadzieję, że udało im się wywalczyć prawo pierwokupu za symboliczną złotówkę, na wypadek gdyby kiedyś naszemu inwestorowi znudziła się piłka, albo znalazł sobie inną zabawkę w postaci klubu z atrakcyjniejszej ligi (jak Genoa).

OFFTOP

Z Meresińskim to była grubsza sprawa. Gość to Marcin Plichta, tylko, że bez matury. Ewidentnie miał (ma?) za sobą poważnych ludzi, którzy roztoczyli nad nim parasol ochronny. Był skazany kilkoma prawomocnymi wyrokami w zawieszeniu i nigdy nie siedział. Ostatnio sąd orzekł, że musi oddać Wiśle zagrabione blisko pól miliona. Rozumiecie to? Ma oddać i tyle wystarczy. Jak zwykły Kowalski ukradnie tyle pieniędzy, to też nie pójdzie siedzieć? Przecież w dodatku on się do tego przyznał.. W zeszłym roku czytałem, że został skazany w zawieszeniu, bo chciał sprzedać kamienicę w Katowicach, której nie był właścicielem. Oczywiście legitymował się podrobionym aktem własności. Kto mu pomógł załatwić takie papiery i dlaczego ciągle jest na wolności?

Jak kupował Wisłę, to przedstawił lewe gwarancje bankowe. W tym pomogło mu dwóch pracowników pewnego banku, który zrobił wszystko, żeby w mediach była o tym cisza, bo to godziłoby w wizerunek banku. Nie miejcie pretensji do kogokolwiek,bo skoro miał gwarancje bankowe, które wystawili realni pracowniku poważnego banku, to jak można go było jeszcze prześwietlić? Przy takich znajomościach może wszystko. Nie działa w pojedynkę, tylko jest słupem dla kogoś znacznie wyżej postawionego.
Odpowiedz cytując