Z deszczu pod rynnę? Niepokojące doniesienia o nowych właścicielach Wisły Kraków
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...h-wisly-krakow
Ja to się tylko dziwie, że ktoś chce wały robić w takim miejscu, które tak naprawdę jest na świeczniku ?
Mereś na tym najlpeiej nie wyszedł - kto wie czy gdyby nie zakup Wisły i dokładne prześwietlenie jego kartoteki przez kibiców i dziennikarzy to dalej nie wiódł być spkojnego życia drobnego oszusta.