Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12505
Stary 19.12.2018, 11:56
Z deszczu pod rynnę? Niepokojące doniesienia o nowych właścicielach Wisły Kraków

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...h-wisly-krakow

Ja to się tylko dziwie, że ktoś chce wały robić w takim miejscu, które tak naprawdę jest na świeczniku ?
Mereś na tym najlpeiej nie wyszedł - kto wie czy gdyby nie zakup Wisły i dokładne prześwietlenie jego kartoteki przez kibiców i dziennikarzy to dalej nie wiódł być spkojnego życia drobnego oszusta.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując