Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Daray
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2018
Offline
#
12501
19.12.2018, 11:41
Cytat:
Nie było jeszcze kontaktu ze strony nowego właściciela Wisły - powiedziała nam Monika Chylaszek, rzeczniczka prezydenta Jacka Majchrowskiego.
Czytaj więcej na
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
Ciekaw jestem więc, kto miasto poinformował. Tekst
Cytat:
Prezydent po prostu wie, co się dzieje w mieście
do mnie średnio przemawia.
Daray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daray
Znajdź inne posty napisane przez Daray