Cytat:
|
Czy ja ....a śnię? .... tam że pralnia pieniędzy, ważne żeby w ekstraklasie?
|
A czy ty myślisz, że w rękach TS-u w zamyśle niektórych kumatych to nie miała być pralka? W 4 lidze nawet byłoby im łatwiej... w ekstraklasie przynajmniej jest jakaś iluzja cywilizacji i kontroli ze strony KL. Nie wierzę w całkowitą czystośc jeżeli chodzi finanse klubów w ekstraklasie, Mam wrażenie, że wcale nie gorsze wały lecą w takiej Legii czy Lechu. Przy tak dużej kasie totalna czystość moim zdaniem nie jest możliwa. Tak po prawdzie to jedyny gość który chce być w miarę klarowny to naczelny rabin Filipiak i zbiera za to po dupie