Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12487
Stary 19.12.2018, 11:06
gambit88 napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie teksty, że chcą nas z czegoś okraść.. Z czego kurła? Stadionu, który nie jest nasz? Terenów które przecież należą do TS nie do SA? Tutaj nie ma nawet kogo sprzedać za dobrą kasę...
Brak Ci chyba trochę wyobraźni. Ja sobie mogę wyobrazić różne numery jakie tu można zrobić.
Np. na początku stabilizuje się klub, robi niezłe transfery, wygrywa się ligę i zdobywa się zaufanie, że odbudowało się siłę klubu i roztacza się dalsze piękne plany nt. przykładowo budowy wielkiego ośrodka szkolenia młodzieży (największego w Europie śr.-wschodniej), bierze się ogromne kredyty na duży % tu i tam i... wiadomo co dalej
Odpowiedz cytując