gambit88 napisał(a):

|
Śmieszą mnie teksty, że chcą nas z czegoś okraść.. Z czego kurła? Stadionu, który nie jest nasz? Terenów które przecież należą do TS nie do SA? Tutaj nie ma nawet kogo sprzedać za dobrą kasę...
|
Brak Ci chyba trochę wyobraźni. Ja sobie mogę wyobrazić różne numery jakie tu można zrobić.
Np. na początku stabilizuje się klub, robi niezłe transfery, wygrywa się ligę i zdobywa się zaufanie, że odbudowało się siłę klubu i roztacza się dalsze piękne plany nt. przykładowo budowy wielkiego ośrodka szkolenia młodzieży (największego w Europie śr.-wschodniej), bierze się ogromne kredyty na duży % tu i tam i... wiadomo co dalej
