masada napisał(a):

A wiecie coś pewnego na temat jakichś wałków robionych przez Sarapatę? Wałków, a nie nieudolnego zarządzania?
Ja wiem, Wy tylko rozmawiacie o tym, co by było, gdyby takie wałki były. To może pogadamy hipotetycznie o tym, co by było, gdyby okazało się prawdą, że dymacie kozę?
|
Koniec prezesowania Pani Marzenko to i czas na pisanie na forum się znalazł. Na TT też będzie Pani znów aktywna?