Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: N-H
Offline
#
12476
19.12.2018, 10:44
Jeżeli wywalenie Marzenki odbyło się na dzień dobry, to już pierwszy pozytyw widzę. Dla pesymistów przypomnę jakie przetarcie miał Cupiał, już po przejęciu dziennikarze pisali że upadek czeka Wisłę. Dla optymistów Mereś wystarczy...
Porter
Porter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Porter
Znajdź inne posty napisane przez Porter