Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12473
Stary 19.12.2018, 10:37
Śmieszą mnie teksty, że chcą nas z czegoś okraść.. Z czego kurła? Stadionu, który nie jest nasz? Terenów które przecież należą do TS nie do SA? Tutaj nie ma nawet kogo sprzedać za dobrą kasę... Jak wpłacą 12 mln to spoko, nie wpłacą to też damy radę.. Jeżeli ktoś chce w nas wpakować jakąkolwiek kasę to absolutnie mam gdzieś czy jest z Kambodży, Tajlandii czy San Escobar... Jak ktoś chce prać u nas kasiorę to przynajmniej będzie dbał o to żeby klub szybko nie padł bo dopiero wtedy ostro go prześwietlą.
Odpowiedz cytując