Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12469
Stary 19.12.2018, 10:26
Z wszystkich czarnych teorii to ta o chęci odsunięciu od siebie winy przes Sarapate i spółkę jest teorią absurdalną. Po pierwsze na takie coś trzeba mieć kase. Dużo kasy, a myślicie ze te gołodupce coś mają? Po drugie, po co byłby zapis o przelewie na 12 milionów złotych. Po trzecie, sprzedać wcale nie oznacza, że Sarapata jest wolna od zarzutów. Jak będzie upadłość spółki, wejdzie tam syndyk i prokurator to i tak może dostać ona zarzuty o działanie na niekorzyść spółki. To nie jest takie proste, że robisz wałki 2 lata po czym zmieniasz szybko szyld i już ci nie nie mogą zrobić.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując