LucjuszWielki napisał(a):

Wiadomo, że każdy z nas opiera się na plotach rzuconych w net, nikt temu nawet nie przeczy.
Ostatnie rozkminy i googlowanie osób, które nie mają co robić przydało się w zdemaskowaniu śmiesznych ofert, tak więc nie widzę nic złego w tym, że ludzie szperają i szukają...
|
Gdyby nie teksty Białońskiego i Karcza, czyli gości, którzy o Wiśle piszą od czasów przedcupiałowych, to pewnie aż tak by to nie było drążone. Ba, Karcz na TT wrzucił też to zdjęcie od 30.05.
Te teksty wyglądają jak stenogram z rozmów z "nowymi inwestorami". Zero refleksji, głębi. Ja rozumiem, że takie czasy, że trzeba być pierwszym w tym wyścigu socialmediowym, ale to tylko dolanie oliwy do ognia.
Niestety to wygląda wszystko szemranie, nikt nie powie, że nie.