Wyświetl pojedynczy post
janus
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12448
Stary 19.12.2018, 09:27
Fakty:
1. Kupują nas mocno podejrzani i nie budzący zaufania osobnicy
2. jesteśmy w beznadziejnej sytuacji tak czy inaczej.
Ryzyko:
1. Nie wpłacą 12 milionów czy też transakcja padnie z innego powodu - jesteśmy w punkcie wyjścia, czy może raczej w trochę gorszej sytuacji, bo czas mija + kolejne negatywne przedstawienie Wisły w mediach
2. Wg. Michała Treli "Pytają kibice Wisły, czym klub ryzykuje, bo "okraść nie okradną". Mogą natomiast oszukać kolejnych piłkarzy, trenerów, mogą zeszmacić markę Wisły na jakąś mafię bukmacherską. Trzeba nowych prześwietlić, bo zawsze może być gorzej i Wisła wciąż ma wiele do stracenia."
Jeżeli wpłyną pieniądze to przynajmniej aktualni piłkarze nie zostaną oszukani, a każdy nowy kto będzie przychodził do Wisły będzie ostrożny - ten punkt nie ma sensu, mafia bookmacherska - nie sądzę, teraz na Wisłę będą patrzyć ze wzmożoną uwagą. A, że nowych trzeba prześwietlić... Jakby w Polsce byli jacyś dziennikarze sportowi to by to zrobili. Ci co ich udają umieją tylko przepisywać teksty, które im ktoś podsunie, lub przepisywać informacje z forów kibicowskich. Nie stać ich nawet na poprawienie literówek.
3. Handel piłkarzami - możliwe - być może będziemy co roku wymieniać cała drużynę i pozostawać przeciętną drużyną.

Ja osobiście będę mile zdziwiony jak te pieniądze wpłyną.
Odpowiedz cytując