Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
Od: 04.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
12444
19.12.2018, 09:15
Trzeba w piatek przywitać nowych właściecieli:
Po Khmersku:
ហិបនៃអង្កាមអញ្ចាញ
heb nei angkeam anhcheanh
arka gdynia ....a swinia znaczy
PitM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PitM
Odwiedź stronę domową użytkownika PitM!
Znajdź inne posty napisane przez PitM