Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
12436
19.12.2018, 08:59
Nie przesądzam w 100% co się wydarzy, ale gdybym miał stawiać pieniądze, to obstawiam oszustwo.
Na szczęście do 28.12 wszystko się wyjaśni, może będziemy trochę więcej wiedzieli jeśli odbędzie się konferencja prasowa.
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi