nero napisał(a):

Będę bardzo zdziwiony jeżeli okaże się, że podmiot który nas kupił zapłaci zacokolwiek.
Dlaczego?
Na piłce ciężko w Polsce zarobić, więc wątpię by ktoś zwęszył biznes życia.
Potrzeba im reklamy i rozgłosu? Chyba nie w tym przypadku skoro te firmy nawet zwykłej strony internetowej nie maja.
Albo sprzedają spółkę słupą by mieć ręcę czyste albo podawane firmy są pośrednikiem.
|
Na tej zasadzie to można było już miesiąc temu gasić światło . Skoro nikt na nas nie zarobi to nikt nas nie kupi . Zamykamy klub.
Jasne, że to wszystko póki co bardzo śmierdzi , ale wg mnie mamy za mało danych aby przesadzać cokolwiek w jedną lub drugą stronę.
Poza tym że konkret jest jeden: musi zostać wpłacone 12 mln na konto na poczet należności licencyjnych.
Poza tym gdzieś wyczytałem że TS zastrzegł sobie uzyskanie przez nowych właścicieli licencję na sezon 19/20 oraz 20/21.