Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12432
Stary 19.12.2018, 08:52
nero napisał(a):Wyświetl post
Będę bardzo zdziwiony jeżeli okaże się, że podmiot który nas kupił zapłaci zacokolwiek.

Dlaczego?
Na piłce ciężko w Polsce zarobić, więc wątpię by ktoś zwęszył biznes życia.
Potrzeba im reklamy i rozgłosu? Chyba nie w tym przypadku skoro te firmy nawet zwykłej strony internetowej nie maja.

Albo sprzedają spółkę słupą by mieć ręcę czyste albo podawane firmy są pośrednikiem.
Na tej zasadzie to można było już miesiąc temu gasić światło . Skoro nikt na nas nie zarobi to nikt nas nie kupi . Zamykamy klub.

Jasne, że to wszystko póki co bardzo śmierdzi , ale wg mnie mamy za mało danych aby przesadzać cokolwiek w jedną lub drugą stronę.

Poza tym że konkret jest jeden: musi zostać wpłacone 12 mln na konto na poczet należności licencyjnych.
Poza tym gdzieś wyczytałem że TS zastrzegł sobie uzyskanie przez nowych właścicieli licencję na sezon 19/20 oraz 20/21.
Odpowiedz cytując