Jontek napisał(a):

|
mr_kwolf Ale w jaki sposób mają nas oszukać? Bo z tego co rozumiem to jedyna zła rzecz jaką mogą zrobić to nas nie kupić, gdy nie przeleją pieniędzy. Bo jak już przeleją to muszą przecież wpompować więcej, by później to odzyskać i zarabiać. Tutaj nie ma czego kraść, nie mamy piłkarzy do sprzedania za duży hajs. Więc skąd te lamenty na forum?
|
Szczerze? Nie wiem. Ale tacy ludzie mają taki pomysły "jakie się filozofom nie śniły". Chciałbym uwierzyć, że wszystko będzie dobrze, ale stężenie szemranych typów na m2 jest zbyt wysokie.
Chciałbym odszczekać swoje słowa jak w styczniu będziemy wiedzieć nowe, porządne transfery.