Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12430
Stary 19.12.2018, 08:49
Przecież widać że to jest Stechert 2.0 i Meresiński 2.0
Ta firma krzak z anglii to gołodupce których sfinansował kwotą 4 mln euro ten z Kambodży z którym w przyszłości będziemy się sądować o odzyskanie Logo i nazwy klubu.
Rożnica że Citko miał sprawdzać polaków, a ci goście sprzedadzą co sie rusza w klubie, i sprowadza nam kilku holendrów, niemców, których nikt nie chce w klubie.
- AON był po to aby się uwiarygodnić, dlatego wynajęli ich do audytu

- Już wiemy dlaczego nazwa miała być w tajemnicy pod rygorem zerwania negocjacji.
- nawciskają nam szrotu z zachodu kosztem obecnej kadry
- brak jednomyślności w TS przy sprzedaży, jednak mieli nóż na gardle bo nie chcieli być grabarzami, mimo że i tak już są.
- Nie wygląda na to że dołożą do klubu jaką kolwiek złotówkę więcej



Nie rozumiem tylko zachwytów Baszcza, Kłosa, że to poważny gracz.

Z obecną kadrą bardzo się utożsamiam, Stolarczyk zbudował ekipę którą chce się oglądać, jak ta z pamiętnych wieczorów pucharu UEFA, oby nie poszło to w rozsypkę.
Jestem rozczarowany, bo obecnie wyglada to bardzo źle, to jakieś szemrane towarzystwo
Odpowiedz cytując