master17 napisał(a):

|
Jak to jest, bo raz mówicie, że zarząd nie chce się oderwać od koryta w 4 lidze będą kraść, a później osoby twierdzą, że ci nowi nie mają nic tutaj do przytulenia. Jedni dadzą radę kraść, a drudzy nie ?
|
"Ci nowi" żeby móc zacząć kraść muszą wpompować tutaj 12 mln złotych. W 4 lidze możesz kraść "za darmo".
Btw, dwa dni śmiechu z Jadczaka że "kupują nas oszuści", a wygląda że znowu miał rację.