|
Ale tak konkretnie, poprawcie mnie, jeśli się mylę:
Umowa została zawarta pod warunkiem wpłaty tych ok. 12 mln w określonym terminie.
Czyli jeżeli nie wpłacą to wracamy do punktu wyjścia.
To jest jednak sytuacja zgoła odmienna niż z Meresiem - tak to przynajmniej wygląda.
Kolarz nie wpłacił ani złotówki a już był właścicielem klubu
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|