Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12420
Stary 19.12.2018, 08:20
Ale tak konkretnie, poprawcie mnie, jeśli się mylę:

Umowa została zawarta pod warunkiem wpłaty tych ok. 12 mln w określonym terminie.
Czyli jeżeli nie wpłacą to wracamy do punktu wyjścia.

To jest jednak sytuacja zgoła odmienna niż z Meresiem - tak to przynajmniej wygląda.
Kolarz nie wpłacił ani złotówki a już był właścicielem klubu
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując