|
Po zmianie właściciela powinniśmy zmienić ligę na Bundesligę. Na wzór Vaduz w lidze szwajcarskiej. Mierzi mnie na myśl o rywalizowaniu z tymi biedakami z ekstraklasy.
Powód: Jaro1991 poprawił nazwę
Ostatnio edytowane przez Jontek : 19.12.2018 o godz. 08:32.
|