|
Będę bardzo zdziwiony jeżeli okaże się, że podmiot który nas kupił zapłaci zacokolwiek.
Dlaczego?
Na piłce ciężko w Polsce zarobić, więc wątpię by ktoś zwęszył biznes życia.
Potrzeba im reklamy i rozgłosu? Chyba nie w tym przypadku skoro te firmy nawet zwykłej strony internetowej nie maja.
Albo sprzedają spółkę słupą by mieć ręcę czyste albo podawane firmy są pośrednikiem.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|