PhantomRanger napisał(a):

|
Uratują Sarapacie 4 litery i prokurator się nią nie zajmie, bo nie ona zamknie biznes. I prawdopodobnie o to chodzi w tej transakcji. Będę miło zaskoczony jeżeli się pomylę, ale trzeba twardo stąpać po ziemi. Wisła SA jest sprzedawana, bo Sarapata i spółka wiedzą co ich czeka, jeżeli to oni gasiliby światło.
|
Umowa wchodzi w zycie po przelaniu kasy, jeśli nie przeleją to nie ma umowy. Jeśli przeleją te 12 baniek, to więcej nie ukradną niż zainwestowali no bo na czym mogą zrobić wał na szybko?