Yggdrasil napisał(a):

Ej..kochani..
Przepraszam , ale na prawdę tylko jedno pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć
Co oni mogą nam zrobić gorszego niż IV liga i bankructwo ?
Co oni nam w ogóle mogą zrobić ? Nikogo z druzyny nie sprzedadzą, bo tu kazdy rozwiaze kontrakt, gdyby znalazł sie chetny. Nie ma już co ukraść..
Niech to nawet bedzie totalny krzak, ale nic nam sie juz nie stanie gorszego.
A poza tym, co z informacją ponoć jakiegoś urzednika miejskiego że miasto zostało spłacone ? Krążył twitt o tym..ktoś to potwierdził ?
|
Uratują Sarapacie 4 litery i prokurator się nią nie zajmie, bo nie ona zamknie biznes. I prawdopodobnie o to chodzi w tej transakcji. Będę miło zaskoczony jeżeli się pomylę, ale trzeba twardo stąpać po ziemi. Wisła SA jest sprzedawana, bo Sarapata i spółka wiedzą co ich czeka, jeżeli to oni gasiliby światło.