Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12408
Stary 19.12.2018, 04:05
Sami napisał(a):Wyświetl post
O Boże kochany... Wyjmij kija z dupy i idź się przejść.

Dobrze, piszę o spekulacjach, ,które na ten moment wydają się najbardziej prawdopodobne na podstawie wszystkich informacji, które ukazały się dzisiaj w mediach.
Pasuje?!

(...)

Dobra robota. Udało Ci się być w końcu precyzyjnym i to bez kija w dupie.

Nie komentujsz w próżnię. Odnoszę się do tego co piszesz, a jeśli używasz słów "prawda", "fakty" to bądź łaskaw być za to odpowiedzialny.

Nie piszesz więc o faktach, tylko jak przyznaleś, o spekulacjach. Rozmawiamy o niczym. Polecam jednak kij w dupie. Pozwala zachować równowagę.
Powód: techniczne.
Ostatnio edytowane przez yarow : 19.12.2018 o godz. 04:06.
Odpowiedz cytując