Sami napisał(a):

Ja pierrdole, ty tak na serio? Poprawiłem ten jakże ważny i rzutujący na całą sytuację błąd.
Prawda jest taka, że klubu nie przejął nikt TRANSPARENTNY. I to jest główny problem.
(...)
|
Na bardzo serio. Mówisz, że piszesz o faktach, mylisz kontynenty, na dodatek, teraz jeszcze napisałeś jaka jest prawda.
A prawda jest taka, że nie znasz żadnych faktów związanych z obecnie trwajacymi rozmowami dotyczącymi kupna sprzedaży. Zresztą ja też ich nie znam. I nikt, kto tutaj w tym temacie pisze.