Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12403
Stary 19.12.2018, 03:04
yarow napisał(a):
Jeśli chciałbyś opisywać fakty, a przy tym "znając afrykańskie realia",
to nie powinieneś mylić Afryki z Azją.

Przy czym, absolutnie żadnych faktów w opisywanej materii - nie znasz.

Ja pierrdole, ty tak na serio? Poprawiłem ten jakże ważny i rzutujący na całą sytuację błąd.


Prawda jest taka, że klubu nie przejął nikt TRANSPARENTNY. I to jest główny problem.



Przejęły go pionki, które namówiły jakiegoś szamana na inwestowanie swoich pieniędzy za co dostali posadki i 40% udziałów.



Dyrektorem sportowym ma zostać jakaś ciamajda, która pozuje na wielkiego biznesmena, a zakłada lewe spółki w Polsce, szuka spawacza do roboty w Niemczech na facebooku i to wszystko do spółki z jakimś Szwedem, który nie wiadomo czy w ogóle istnieje i pozakładał pierdyliard firm w Anglii, wszystkie ze śmiesznie brzmiącymi nazwami i opisami "wspaniałych inwestycji", w które uwierzyłby tylko 5-latek i to jeszcze upośledzony.



I takie "cosie" przejęli najstarszy klub w Polsce. Teraz należy się już tylko modlić żeby ten księciunio z czarnej pizzdy, o którym nic nie wiadomo, miał naprawdę te miliony na koncie, a te marionetki potrafiły jakkolwiek je od niego wyciągnąć i przeznaczyć na funkcjonowanie klubu, a nie wyprowadzać na lewo...
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując