yarow napisał(a):
Jeśli chciałbyś opisywać fakty, a przy tym "znając afrykańskie realia",
to nie powinieneś mylić Afryki z Azją.
Przy czym, absolutnie żadnych faktów w opisywanej materii - nie znasz.
|
Ja pierrdole, ty tak na serio? Poprawiłem ten jakże ważny i rzutujący na całą sytuację błąd.
Prawda jest taka, że klubu nie przejął nikt TRANSPARENTNY. I to jest główny problem.
Przejęły go pionki, które namówiły jakiegoś szamana na inwestowanie swoich pieniędzy za co dostali posadki i 40% udziałów.
Dyrektorem sportowym ma zostać jakaś ciamajda, która pozuje na wielkiego biznesmena, a zakłada lewe spółki w Polsce, szuka spawacza do roboty w Niemczech na facebooku i to wszystko do spółki z jakimś Szwedem, który nie wiadomo czy w ogóle istnieje i pozakładał pierdyliard firm w Anglii, wszystkie ze śmiesznie brzmiącymi nazwami i opisami "wspaniałych inwestycji", w które uwierzyłby tylko 5-latek i to jeszcze upośledzony.
I takie "cosie" przejęli najstarszy klub w Polsce. Teraz należy się już tylko modlić żeby ten księciunio z czarnej pizzdy, o którym nic nie wiadomo, miał naprawdę te miliony na koncie, a te marionetki potrafiły jakkolwiek je od niego wyciągnąć i przeznaczyć na funkcjonowanie klubu, a nie wyprowadzać na lewo...