|
Piłkarzom się należy szacunek i nie róbmy syfu obniżając ich jakości czy wręcz obrażając. Natomiast nikt nie bedzie sprzedany na szybko, jezeli zaległe pieniądze nie zostaną wyplacone.
Wyobraźcie to sobie..
Powiedzmy Lech chce kupić Imaza za 300tyś $. Imaz nie dostał pieniędzy zaległych, a nowi właściciele siedzą powiedzmy już 2-3 tygodnie.
Imaz nie będzie czekal. Dogada się z Lechem, rozwiąże umowe i dostanie 100tyś za podpis, a Lech nie zaplaci nic.
I tak będzie w każdym przypadku..
Więc tu nie ma już na czym zrobić wałów, nie ma co ukraść
Edit
Meresinski przynajmniej miał spłaconą kadre i mógł ukraść kase za Donalda. Tu tego nie ma
|