Witam więcej informacji o podmiocie z Luksemburga. Swoja drogą to mój pierwszy post od 2009 roku cała ta sytuacja z możliwościa spadku do 4 ligi mocno mnie zestresowała a kibicuje Wiśle od dziecka.
https://www.lbr.lu/mjrcs-resa/jsp/Di...=1545181066823