Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12398
Stary 19.12.2018, 02:20
Ehh to wszystko na razie wygląda jak Meresiński i Stechert, serio nikt poważny nie potrafi zainwestować w ten klub? Ale dobra, zdają sobie chyba sprawę jaka Wisła jest medialna i wiedzą, że wałki można kręcić na zdecydowanie mniejszych klubach, tutaj już za dużo tego było. Z drugiej strony łudziłem się, że w końcu zwiążemy się z jakimś podmiotem który będzie można znaleźć w google.... to grzebanie i latanie po firmach krzakach na wstępie jest już baaaaardzo podejrzane. Tj mówiłe, to mi tylko przypomina flashbacki z meresia i stecherta, w sumie to stechert był bardzo podobny. Też jakaś firma krzak, wystawiony jeden Niemiec polskiego pochodzenia na rzecznika, doszukiwanie sie kto tak naprawdę za tym stoi i oczywiscie wielkie obietnice. LOL To się nie dzieje znowu..
Odpowiedz cytując