Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12392
Stary 19.12.2018, 02:04
Ej..kochani..
Przepraszam , ale na prawdę tylko jedno pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć


Co oni mogą nam zrobić gorszego niż IV liga i bankructwo ?

Co oni nam w ogóle mogą zrobić ? Nikogo z druzyny nie sprzedadzą, bo tu kazdy rozwiaze kontrakt, gdyby znalazł sie chetny. Nie ma już co ukraść..

Niech to nawet bedzie totalny krzak, ale nic nam sie juz nie stanie gorszego.
A poza tym, co z informacją ponoć jakiegoś urzednika miejskiego że miasto zostało spłacone ? Krążył twitt o tym..ktoś to potwierdził ?
Odpowiedz cytując