Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12380
Stary 19.12.2018, 00:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Założyłbym temat, 'przeleją czy nie'(te 12 baniek), tyle że nie wiem jak ankietę zrobić.
Jak dla mnie nie ,tyle że nie wiem po co ta szopka jak z Wisły nie da się chyba nic już wycisnąć.Stadion nie nasz, tereny...wiadomo, większość zawodników zaraz ucieknie itp.

Gorzej niż 4 liga nie będzie więc zaśnijmy w nadziei że szwedzko-angielsko-kambodżański konglomerat da nam przynajmniej przetrwanie wyżej.
Wygląda na to, że spółkę już mają (zwolnienie Sarapaty) , a więc warunek jest raczej rozwiązujący. Do powiedzmy 28 grudnia są właścicielami Wisły. Są w stanie do tego czasu opchnąć kilku piłkarzy i się zawinąć? Kto wie.
Odpowiedz cytując