Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
12380
19.12.2018, 00:51
1q2
napisał(a):
Założyłbym temat, 'przeleją czy nie'(te 12 baniek), tyle że nie wiem jak ankietę zrobić
.
Jak dla mnie nie ,tyle że nie wiem po co ta szopka jak z Wisły nie da się chyba nic już wycisnąć.Stadion nie nasz, tereny...wiadomo, większość zawodników zaraz ucieknie itp.
Gorzej niż 4 liga nie będzie więc zaśnijmy w nadziei że szwedzko-angielsko-kambodżański
konglomerat da nam przynajmniej przetrwanie wyżej.
Wygląda na to, że spółkę już mają (zwolnienie Sarapaty) , a więc warunek jest raczej rozwiązujący. Do powiedzmy 28 grudnia są właścicielami Wisły. Są w stanie do tego czasu opchnąć kilku piłkarzy i się zawinąć? Kto wie.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq