Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12374
Stary 19.12.2018, 00:43
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Jontek nienawidzę twojego avatara...
Jontek ma w avatarze postać z Wiedźmina która nazywała się... Jontek i była mega debilem... dlatego mi też się źle kojarzy

Żeby nie robić offtopu: jestem sceptyczny ale powinnismy patrzeć nowym właścicielom na ręce i zadawać jak najwiecej pytań, drążyć i szukać.. nie może powtórzyć się sytuacja z Meresinskim i Stechertem. Bądźmy czujni!
Odpowiedz cytując