Gubernator napisał(a):

|
Jontek nienawidzę twojego avatara...
|
Jontek ma w avatarze postać z Wiedźmina która nazywała się... Jontek i była mega debilem... dlatego mi też się źle kojarzy
Żeby nie robić offtopu: jestem sceptyczny ale powinnismy patrzeć nowym właścicielom na ręce i zadawać jak najwiecej pytań, drążyć i szukać.. nie może powtórzyć się sytuacja z Meresinskim i Stechertem. Bądźmy czujni!