|
Wyrażę opinię, dla mnie to się kupy nie trzyma, nie wiem, tyle niedomówień. To nie może być normalna firma która ma jakiś obrót i wpisując z zwykłą przeglądarkę będę mógł poczytać jej historię i czym się zajmuje?
Strach lodówkę jutro otworzyć bo nie wiem co wypadnie.
|