Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12363
Stary 19.12.2018, 00:21
Pamiętajmy o najważniejszym - jak nie przeleją kasy do 28 to nie zostaną właścicielami i wracamy do myśli o 4 lidze. A jak przeleją to przynajmniej piłkarze dostaną zaległą kasę - należy im się jak nigdy za tę rundę. Gorzej niż teraz nie będzie.

Edit: o który wpis ci chodzi Kotlet? Przesadziłeś z alko na noc?...
Odpowiedz cytując