|
Pamiętajmy o najważniejszym - jak nie przeleją kasy do 28 to nie zostaną właścicielami i wracamy do myśli o 4 lidze. A jak przeleją to przynajmniej piłkarze dostaną zaległą kasę - należy im się jak nigdy za tę rundę. Gorzej niż teraz nie będzie.
Edit: o który wpis ci chodzi Kotlet? Przesadziłeś z alko na noc?...
|