GregorTS napisał(a):

ja podobnie - czuje smród na kilemetr jak ktoś mi mówi o restrukturyzacji. Na piłce jeszcze nikt nie zarobił - to jest tylko hobby dla bogatych ludzi kochajacych dany klub jak Cupiał. No chyba że jest inaczej i 95% klubów zarabia na siebie a każdy fundusz emerytalny tylko marzy żeby ulokowac swoje srodki czy Pawel Brozek strzeli gola Medzi Legnica... ( sorry ale to jest jednak kompletnie niedorzeczne) .
Albo ja sie mylę i jest trend zeby palić pieniedzmi/prac je przez piłke nożna
|
Jest jedno logiczne wytłumaczenie... Pralka lewej kasy a klub piłkarski jest do tego idealny. W takim przypadku sportowo możemy akurat stać całkiem dobrze.