Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12351
Stary 18.12.2018, 23:56
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
ja podobnie - czuje smród na kilemetr jak ktoś mi mówi o restrukturyzacji. Na piłce jeszcze nikt nie zarobił - to jest tylko hobby dla bogatych ludzi kochajacych dany klub jak Cupiał. No chyba że jest inaczej i 95% klubów zarabia na siebie a każdy fundusz emerytalny tylko marzy żeby ulokowac swoje srodki czy Pawel Brozek strzeli gola Medzi Legnica... ( sorry ale to jest jednak kompletnie niedorzeczne) .

Albo ja sie mylę i jest trend zeby palić pieniedzmi/prac je przez piłke nożna
Jest jedno logiczne wytłumaczenie... Pralka lewej kasy a klub piłkarski jest do tego idealny. W takim przypadku sportowo możemy akurat stać całkiem dobrze.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując