Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12348
Stary 18.12.2018, 23:52
ja podobnie - czuje smród na kilemetr jak ktoś mi mówi o restrukturyzacji. Na piłce jeszcze nikt nie zarobił - to jest tylko hobby dla bogatych ludzi kochajacych dany klub jak Cupiał. No chyba że jest inaczej i 95% klubów zarabia na siebie a każdy fundusz emerytalny tylko marzy żeby ulokowac swoje srodki czy Pawel Brozek strzeli gola Medzi Legnica... ( sorry ale to jest jednak kompletnie niedorzeczne) .

Albo ja sie mylę i jest trend zeby palić pieniedzmi/prac je przez piłke nożna
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując